0546 257 07 57


Oto çekici hizmetlerimiz, belli bir fiyat üzerinden yapılır. Ancak meblağ farklılık göstermektedir. Hem yolda kalan aracın büyüklüğü hem de mesafe temel parametredir.

.. Devamı

Firma olarak her türlü marka ve model araç için çekici hizmetlerini başarılı bir biçimde vermekteyiz. Buna özel olarak tasarlanmış çok sayıda taşıtımız söz konusudur. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde işlemler tamamlanır.

.. Devamı

Motor arızası yaşayan araçlar için çekici hizmetimiz vardır. Nedeni ne olursa olsun, yolda kalan ve tamir gerektiren taşıtlarınızı dikkatli bir şekilde çekicilerimize yükledikten sonra hareket etmekteyiz.

.. Devamı

Çekici hizmetlerimizde hiçbir saat sınırlaması söz konusu değildir. Günün her saatinde çalışıyoruz. Çok sayıda personelimizin olması sayesinde, vardiyalı bir sistem çerçevesinde 24 saat süreyle oto çekici ve oto yardım hizmetlerimizi vermekteyiz.

.. Devamı

Çekici hizmetlerimiz birçok farklı durumu kapsamaktadır. Lastiği patlayan sürücüler hızlı bir şekilde birden yardım isteyebilirler. Aracınızın belli nedenlerden dolayı taşınması gerektiğinde, bu işi güvenli bir biçimde yapmaktayız. Gerek tamir gerekse kaza anlarında çekici hizmetlerimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

.. Devamı

Çekicilerimizin tümü son derece modern ve aynı zamanda en son teknolojiye sahip olan araçlardan oluşmaktadır. Herhangi bir sorun çıkması söz konusu değildir.

.. Devamı

Araç yardımı isteyen müşterilerimize, talepleri doğrultusunda hizmet verirken, taşıtlarını her yere başarılı bir biçimde taşımaktayız. Sadece gidilecek olan lokasyonun ayrıntılı adres bilgilerinin verilmesi yeterli olacaktır.

.. Devamı

Aracınızın yol yardımına ihtiyacı olduğu zaman, en kısa zaman dilimi içerisinde kalmış olduğunuz lokasyona gelmekteyiz.

.. Devamı

Firma olarak çekici hizmetimiz haftanın tüm günlerinde sorunsuz olarak verilmektedir. Gerek hafta içinde gerekse hafta sonunda arayarak yardım talep edebilirsiniz.

.. Devamı